KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  ArrowSys s.r.o.

  Jsme čistě česká rodinná firma.

  Historie firmy se píše od roku 1990. V tomto roce na živnost vznikaly první SW celky. Následně se firma rozrostla až do nynější podoby a poskytuje ucelené ekonomické programy (fakturace, zásoby, mzdy, podvojné účetnictví, daňová evidence, a další). Na základě poptávky mnoha našich zákazníků zastřešujeme dodávky ekonomických celků i dodávkou hardware. V těchto případech jsme schopni garantovat funkčnost jak IT ve společnosti tak ekonomického systému naší společnosti.

  Od roku 2016 jsme se pustili do EET, kde se úspěšně držíme s komplexní nabídou programů LILKA (www.lilka.cz), ANetCa (www.anetca.cz) a EET maloobchod. Všechny tyto programy mají přímé napojení na ekonomické programy ArrowSys. Zúčtování prodejů, přes zásoby až do účetnictví tedy probíhá zcela automaticky. Máte tak jistotu a přesnost v číslech.

  Naší filozofií je pomoci řešit zákazníkům problémy které mají v ekonomické a IT oblasti. Náš přístup je tedy velice individuální a záleží na konkrétních potřebách.

  Zobrazit na stránku

  Výjezd RA nad 100km

  Volat pro zjištění ceny
  Výjezd registrační autority nad 100 km. Každý další kilometr nad 100km je zpoplatněn dle ceníku. Cena včetně asistence s odesláním žádosti a instalací aktivního certifikátu.

  Zápůjčka EET zařízení po dobu reklamace

  € 55,65 bez DPH
  Zapůjčení zařízení EET po dobu reklamace. V ceně je zahrnuta práce spojená s migrací dat na zapůjčené zařízení a následně zpět na reklamované zařízení

  iZásoby pro ANETCA

  € 55,65 bez DPH
  Rozšiřující modul skladového hospodářství pro pokladní systém ANETCA. Modul je přímo propojený s pokladním systémem a dává tak rychlý přehled stavů na skladě.

  THEOS - Visual/Fakturace

  € 70,49 bez DPH
  Program pro vystavování a evidenci vydaných faktur.

  Swissbit eKasa modul

  € 73,83 bez DPH
  Swissbit modul pro integraci do nadstavbového systému pokladního systému pro Windows i Android.

  Výjezd RA do 100km

  € 74,20 bez DPH
  Výjezd registrační autority do 100km. Cena včetně asistence s odesláním žádosti a instalací aktivního certifikátu.

  VRP driver a mobilná tlačiareň

  € 93,68 bez DPH
  Mobilná tlačiareň IssyZone RPP200-B a VRP driver od Finančnej Správy SR. Vystavte bločky jednoduše se spoľahlivou tlačiarňou.

  SEMEX - Visual/Návěsky

  € 107,59 bez DPH
  Program pro tisk semenářských návěsek.

  Theos Visual 2017 - Small

  € 107,59 bez DPH
  Programová sada pro úplné vedení podvojného účetnictví s příslušenstvím. Sada obsahuje celkem 7 modulů. Verze je určena na 1 PC.

  Theos Visual 2017 - Small TS5

  € 144,69 bez DPH
  Programová sada pro úplné vedení podvojného účetnictví s příslušenstvím pro 5 firem. Sada obsahuje celkem 7x5 modulů. Verze je určena na 1 PC.