KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  Vydávání certifikátů

  Potřebujete komunikovat důvěryhodně elektronicky se státní správou? Chcete podávat na finanční úřad, zdravotní pojišťovny, Českou správu sociálního zabezpečení a jiné úřady elektronicky? Pořiďte si kvalifikovaný certifikát. Tento způsob Vám ušetří čas a hlavně nervy při frontách na úřadech, když podáváte doklady, formuláře, přehledy a další jiné formuláře.

  Ve spolupráci se společností První certifikační autorita, a.s. Vám nabízíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA.

  Jak si zařídit certifikát? Důležité je vybrat si certifikát který potřebujete a je pro Vás vhodný. Pokud potřebujete jen certifikát pro komunikaci se státní správou, jde o takzvaný KVALIFIKOVANÝ CERTIFIKÁT, pro jeho zjískání doporučujeme prostudovat návod ZDE.

  Můžete si také pořídit KOMERČNÍ CERTIFIKÁT. Tento typ certifikátu využijete všude tam, kde není třeba používat kvalifikovaný certifikát (který je určen primárně pro komunikaci se státní správou), tedy například jako certifikáty zaměstnanců, nebo pro důvěryhodnou mezifiremní komunikaci. bližší informace naleznete ZDE.

  Kompletní nabídku certifikátu naleznete na stránkách První certifikační autority, www.ica.cz/Certifikaty.

  Do žádostí o certifikát je nutné vždy uvádět pravdivé a aktuální informace, které je nutné pak dokládat na registrační autoritě. Pokud jste tedy například držiteli titulu (Bc., Mgr., Ing. a jiné) a nemáte jej uvedený na dokladech, je nutné jej vždy doložit diplomem. Při tvorbě žádosti o certifikát prosím věnujte zvýšenou pozornost při zadávání a kontrole údajů z vašich dokladů. Pokud budete mít v žádosti o certifikát závažnou chybu, je nutné se z registrační autority vrátit zpět a vytvořit celou žádost znovu od začátku. Dále, dle typu certifikátu je třeba sebou mít doklady nutné k ověření Vaší osoby a případně dalších údajů potřebných pro vyřízení daného typu certifikátu. Veškeré postupy jsou přehledně popsány ZDE.

  Veškeré informace ohledně vydávání certifikátů naleznete na stránkách www.ica.cz. Naši operátoři Registrační autority jsou Vám také plně k dispozici na telefonním čísle 381 251 685, nebo na emailu obchod@arrowsys.cz.

  Poskytujeme také službu mobilní registrační autority. Pokud tedy nechcete nebo nemáte čas přijet, nabízíme Vám možnost návštevy našeho operátora u Vás na pracovišti, nebo v místě které vyhovuje Vám. Tato služba není v ceně certifikátu a je zpoplatněna v závislosti na vzdálenosti výjezdu certifikačního pracovníka. Výjezd mobilní autority je možné objednat skrze tyto stránky objednáním výjezdu z nabídky. Vzdálenosti jsou počítány od sídla naší společnosti, tedy od města Tábor. Veškeré vyjezdy mobilní autority jsou hrazeny hotově na místě, případně si lze dohodnout platbu předem na fakturu. Tato cena nezahrnuje cenu certifikátu, na který obdržíte fakturu od První certifikační autority, a.s.. V případě jakýchkoliv nejasností Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

  Výjezd RA nad 100km

  Poptat cenu
  Výjezd registrační autority nad 100 km. Každý další kilometr nad 100km je zpoplatněn dle ceníku. Cena včetně asistence s odesláním žádosti a instalací aktivního certifikátu.

  Výjezd RA do 100km

  2 000,00 Kč bez DPH
  Výjezd registrační autority do 100km. Cena včetně asistence s odesláním žádosti a instalací aktivního certifikátu.