KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  ArrowSys s.r.o.

  Jsme čistě česká rodinná firma.

  Historie firmy se píše od roku 1990. V tomto roce na živnost vznikaly první SW celky. Následně se firma rozrostla až do nynější podoby a poskytuje ucelené ekonomické programy (fakturace, zásoby, mzdy, podvojné účetnictví, daňová evidence, a další). Na základě poptávky mnoha našich zákazníků zastřešujeme dodávky ekonomických celků i dodávkou hardware. V těchto případech jsme schopni garantovat funkčnost jak IT ve společnosti tak ekonomického systému naší společnosti.

  Od roku 2016 jsme se pustili do EET, kde se úspěšně držíme s komplexní nabídou programů LILKA (www.lilka.cz), ANetCa (www.anetca.cz) a EET maloobchod. Všechny tyto programy mají přímé napojení na ekonomické programy ArrowSys. Zúčtování prodejů, přes zásoby až do účetnictví tedy probíhá zcela automaticky. Máte tak jistotu a přesnost v číslech.

  Naší filozofií je pomoci řešit zákazníkům problémy které mají v ekonomické a IT oblasti. Náš přístup je tedy velice individuální a záleží na konkrétních potřebách.

  Zobrazit na stránku

  Přechod z Dotykačka, O2 eKasa, Storyous, Markeeta

  Volat pro zjištění ceny
  Máte pokladní systém za který platíte měsíční paušál? U nás získáte doživotní licenci pro váš pokladní systém za jednorázovou platbu. Žádné další měsíční nebo jiné povinné poplatky za provoz vašeho pokladního systému.

  Vložení položek (zaslané ve formátu Excel)

  € 12,95 bez DPH
  Jednorázový import položek z Excel. Zákazník má připravený Excel soubor ve struktuře uvedené v dokumentaci ANetCa nebo LILKA.

  Vložení položek z jakéhokoliv formátu

  € 16,66 bez DPH
  Import položek ze stávajícího ceníku (menu, jídelního lístku, ceníku atd.). Zákazník má připravený seznam položek s cenou. Cena je za každých 100 položek.

  Základní školení ovládání ANetCa nebo LILKA

  € 18,55 bez DPH
  Základní školení ovládání programu ANetCa nebo LILKA

  Převod licence LILKA nebo ANetCa na jiné IČ

  € 18,55 bez DPH
  poplatek za převod licence na nové IČ v případě prodeje zařízení původním majitelem.

  Univerzální EET modul

  € 22,26 bez DPH
  Modul EET je samostatný programový modul, který lze integrovat do jiného programu. Zabezpečuje komunikaci s rozhraním EET MFČR.

  VRP driver

  € 27,45 bez DPH
  Licencia pre Virtuálnou registračnou pokladnicu zaisťujúce tlač na bluetooth tlačiarni a SUNMI V1s terminále.

  Kontrolní modul pro EET

  € 37,10 bez DPH
  Program pro kontrolu tržeb z Vašeho zařízení pro EET na data z MFČR. Program automaticky porovná data a vypíše chyby a nesrovnalosti oproti údajům uvedeným na MFČR.

  Školení u dodavatele pro jednu osobu

  € 37,10 bez DPH
  Školení pro jednu osobu na vybrané téma formou hromadné celodenní akce v délce 4-6 hodin. Uvedená cena je za hodinu školení na 1 osobu.

  Solární EL - evidence solární elektrárny

  € 46,38 bez DPH
  Program pro evidenci výroby solární elektrárny a automatické vyplňování měsíčních výkazů o výrobě solární elektřiny