KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  Turnikety a branky

  Vstupní mechanismy propojené na pokladní systém. Klasické nebo plnovysoké turnikety, kde uživatel pokladny ovládá přístupový systém z pokladny ANETCA. Vhodné pro venkovní nebo i vnitřní použití.

  Zobrazit na stránku

  BAR One tripod turniket

  Volat pro zjištění ceny
  Celonerezový turniket BAR ONE Tripod se díky svým třem ramenům řadí mezi klasické trnové turnikety, vyniká však svým vzhledem a funkčností, které získal od turniketů řady BAR ONE. Jedná se zejména o unikátní magnetický motor, který zajišťuje pohodlný a bezporuchový provoz.

  EasyGate SG turniket

  Volat pro zjištění ceny
  S délkou turniketu 1000 mm je EasyGate SG/SR vhodný do prostředí, kde jsou výrazně omezeny prostorové možnosti. Bezpečnostní turniket je navržen tak, aby zapadl jak do prestižních vstupních prostor, tak i do sportovních středisek jako jsou bazény, wellness, fitness a objekty s podobným charakterem. Dostupný v kulaté i hranaté verzi.

  Turniket B3

  € 5156,90 bez DPH
  Vstupní turniket B3 je vhodný do pro zabezpečení vstupu pro venkovní a vnitřní použití. TUrniket tvoří prestižní vstupních prostor do sportovních středisek jako jsou bazény, wellness, fitness a objekty s podobným charakterem. Přístupový systém propojený na ANETCA