KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  Turnikety a branky

  Vstupní mechanismy propojené na pokladní systém. Klasické nebo plnovysoké turnikety, kde uživatel pokladny ovládá přístupový systém z pokladny ANETCA. Vhodné pro venkovní nebo i vnitřní použití.

  Zobrazit na stránku

  BAR One tripod turniket

  Poptat cenu
  Celonerezový turniket BAR ONE Tripod se díky svým třem ramenům řadí mezi klasické trnové turnikety, vyniká však svým vzhledem a funkčností, které získal od turniketů řady BAR ONE. Jedná se zejména o unikátní magnetický motor, který zajišťuje pohodlný a bezporuchový provoz.

  EasyGate SG turniket

  Poptat cenu
  S délkou turniketu 1000 mm je EasyGate SG/SR vhodný do prostředí, kde jsou výrazně omezeny prostorové možnosti. Bezpečnostní turniket je navržen tak, aby zapadl jak do prestižních vstupních prostor, tak i do sportovních středisek jako jsou bazény, wellness, fitness a objekty s podobným charakterem. Dostupný v kulaté i hranaté verzi.

  Turniket B3

  139 000,00 Kč bez DPH
  Vstupní turniket B3 je vhodný do pro zabezpečení vstupu pro venkovní a vnitřní použití. TUrniket tvoří prestižní vstupních prostor do sportovních středisek jako jsou bazény, wellness, fitness a objekty s podobným charakterem. Přístupový systém propojený na ANETCA