KATEGORIE
  Nejprodávanější

  LILKA + myPOS Smart

  € 364,76 bez DPH
  Kompletní zařízení vše v jednom. Umožňuje přijímat platby hotově, kartou, Bitcoinem. Cena zahrnuje licenci programu LILKA. Certifikované zařízení VISA, MasterCard, bezkontaktní karty, Apple pay a další. Obsahuje 58mm tiskárnu. Vhodné pro mobilní prodej jako je stánkový prodej, taxi služba, obchodní cestující. DOSTUPNOST NA DOTAZ.

  Balíček myPOS a online platební platforma jsou podporovány a provozovány společností myPOS Europe Ltd, Londýn. Platební služby a účty pro země EHP zajišťuje určená banka nebo e-money instituce.

  Původní obsah naleznete na stránce myPOS.eu. Všechna práva vyhrazena.

  LILKA + mobilní tiskárna ISZ RPP-200

  € 72,92 bez DPH € 111,32 bez DPH
  AKCE do vyprodání zásob!!! Balíček pokladní aplikace LILKA s mobilní tiskárnou ISZ-RPP200. Tato sada je určena pro vlastníky tabletů Android, Apple a Windows 10. Rovněž lze tuto sadu použít na počítači a notebooku s Windows 10.

  Aclas AOWX 6" + EET pokladna LILKA

  € 268,76 bez DPH
  Zařízení typu vše v jednom 5,94" dotyková obrazovka s integrovanou 58mm tiskárnou, operační systém Android 4.4, příprava na SIM kartu, WiFi, BT. Balení obsahuje zařízení ACLAS AOWX a program LILKA.

  ANetCa - EET Pokladní systém

  € 57,60 bez DPH
  ANetCa (ArrowSysNetworkCash) je propracovaný program pro Elektronickou evidenci tržeb. Je určen pro tablety, notebooky a počítače s operačním systémem Windows 7 a vyšší a serverové systémy s Windows 2008 a vyšší. Program je možné spustit vícekrát na jednom počítači, to je vhodné například pro provozování dvou IČ na jednom zařízení.

  EET Pokladna LILKA

  € 34,52 bez DPH
  Univerzální snadno ovladatelný pokladní program splňující podmínky EET pracující na tabletech a mobilech s OS Android 4.4 a vyšších, mobilech Apple a tabletech a mobilech s Windows 10 a Windows Phone 10

  LILKA miniPOS Sunmi V1S

  € 230,02 bez DPH
  NOVINKA! Nová verze oblíbeného oranžového terminálu, rychlejší, lehčí s větší výdrží baterie. Mobilní LILKA miniPOS V1S terminál obsahuje 5,5 "dotykovou IPS obrazovku, tiskárnu na 58mm termopapír tak 5200mAh akumulátor. Nainstalován systém Android 6. a SW LILKA.

  EET Maloobchod

  € 96,00 bez DPH
  Univerzální prodejní systém pro velké množství prodejních položek s přímou fakturací a elektronickou evidencí tržeb s následným automatickým zaúčtováním do centrálního systému.
  eKasa ANetCA, VRP
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání