KATEGORIE
  Nejprodávanější

  EET Pokladna LILKA

  € 35,96 bez DPH
  Univerzální snadno ovladatelný pokladní program splňující podmínky EET pracující na tabletech a mobilech s OS Android 4.4 a vyšších, mobilech Apple a tabletech a mobilech s Windows 10 a Windows Phone 10

  LILKA KASA 10" tablet + EET program

  € 131,96 bez DPH
  EET pokladní systém LILKA na 10 palcovém tabletu s možností Bluetooth tiskárny 58mm nebo 80mm.

  Mobilní tiskárna RPP-200 + EET software

  € 99,96 bez DPH € 115,96 bez DPH
  Balíček pokladní aplikace LILKA s mobilní tiskárnou Rongta RPP200. Tato sada je určena pro vlastníky tabletů Android, Apple a Windows 10. Rovněž lze tuto sadu použít na počítači a notebooku s Windows 10.

  Lilka nebo VRP v platebním terminálu A920

  Volat pro zjištění ceny
  Kompletní zařízení vše v jednom. Umožňuje přijímat platby hotově, kartou, Bitcoinem. Cena zahrnuje licenci programu LILKA. Certifikované zařízení VISA, MasterCard, bezkontaktní karty, Apple pay a další. Obsahuje 58mm tiskárnu. Vhodné pro mobilní prodej jako je stánkový prodej, taxi služba, obchodní cestující.

  Pronájem. Cena se pohybuje 0-500,- Kč/měsíc, podle obratu na kartě.

  Online platební platforma je provozována společností Poscom, se kterou musí být uzavřena smlouva o pronájmu.
  Pro SR: Dodává se ve variantách VRP pokladní pokladní aplikace + VRP driver s karetním platebním okruhem. Od dubna připravujeme variantu eKasa s CHDÚ na SD kartě.
  Pro ČR: Dodává se jako All-In-One zařízení se software Lilka s karetním platebním okruhem.

  ANETCA - EET Pokladní systém

  € 60,00 bez DPH
  ANETCA (ArrowSysNetworkCash) je propracovaný program pro Elektronickou evidenci tržeb. Je určen pro tablety, notebooky a počítače s operačním systémem Windows 7 a vyšší a serverové systémy s Windows 2008 a vyšší. Program je možné spustit vícekrát na jednom počítači, to je vhodné například pro provozování dvou IČ na jednom zařízení.

  LILKA miniPOS V1s - AKCE do vyprodání zásob

  € 195,52 bez DPH € 239,60 bez DPH
  Oblíbený oranžový terminál, rychlejší, lehčí s větší výdrží baterie. Mobilní LILKA miniPOS V1S terminál obsahuje 5,5 "dotykovou IPS obrazovku, tiskárnu na 58mm termopapír tak 5200mAh akumulátor. Nainstalován systém Android 6. a SW LILKA.

  LILKA miniPOS V2 - AKCE do vyprodání zásob

  € 223,60 bez DPH € 248,00 bez DPH
  Nová verze oblíbeného oranžového terminálu, rychlejší, lehčí s větší výdrží baterie. Mobilní LILKA miniPOS V2 terminál obsahuje 5,45" dotykovou obrazovku, tiskárnu na 58mm termopapír tak 5200mAh akumulátor. Nainstalován systém Android 7.1. a SW LILKA.
  banner
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání