KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  EET

  LILKA

  Od € 19,16 bez DPH
  Univerzální snadno ovladatelný pokladní program splňující podmínky EET pracující na tabletech a mobilech s OS Android 4.4 a vyšších, mobilech Apple a tabletech a mobilech s Windows 10 a Windows Phone 10

  Servis a školení u odběratele OBJEDNANÉ

  € 34,56 bez DPH
  Školení a servis u odběratele v předem dohodnutém režimu, cena za 1 hodinu.

  Školení u dodavatele pro jednu osobu

  € 38,40 bez DPH
  Školení pro jednu osobu na vybrané téma formou hromadné celodenní akce v délce 4-6 hodin. Uvedená cena je za hodinu školení na 1 osobu.

  Kontrolní modul pro EET

  € 38,40 bez DPH
  Program pro kontrolu tržeb z Vašeho zařízení pro EET na data z MFČR. Program automaticky porovná data a vypíše chyby a nesrovnalosti oproti údajům uvedeným na MFČR.

  EET Fakturace

  € 46,04 bez DPH
  Program pro vystavování a evidenci vydaných faktur. V případě faktury za hotové, jsou odeslána data na portál EET MFČR.

  Servis a školení u odběratele EXPRESNÍ

  € 49,92 bez DPH
  Školení nebo servis u odběratele v expresním režimu. Cena za 1 hodinu.

  Modul pro bankovní terminály (BANIT)

  € 57,60 bez DPH
  Doplňkový modul pro platební terminály ČSOB, komunikující po TCP/IP skrze Monet+ B protokol - modul je možné použít v programech ANetCa, LILKA a EET Maloobchod.

  ANetCa

  Od € 26,84 bez DPH
  ANetCa (ArrowsysNetworkCash) je propracovaný program pro Elektronickou evidenci tržeb. Je určen pro tablety, notebooky a PC s operačním systémem Windows 7 SP1 a novější, serverové systémy s OS Windows 2012 R2.

  LILKA + mobilní tiskárna ISZ RPP-200

  € 72,92 bez DPH € 111,32 bez DPH
  Balíček pokladní aplikace LILKA s mobilní tiskárnou ISZ-RPP200. Tato sada je určena pro vlastníky tabletů Android, Apple a Windows 10. Rovněž lze tuto sadu použít na počítači a notebooku s Windows 10.

  Zásobový a kontrolní modul pro LILKA nebo ANetCa

  € 76,80 bez DPH
  Zásobový modul obsahující vedení skladové agendy, inventury, složeniny,přehled prodejů. Modul rovněž umožňuje ověřovat EET tržby na portálu MFČR. NELZE KOUPIT SAMOSTATNĚ!!! Musí být koupeno společně s LILKA nebo ANetCa. Cena zahrnuje instalaci programu a úvodní proškolení obsluhy v rozsahu maximálně 1 hodina.