KATEGORIE
  Filters
  Výběr měny
  Vyhledávání

  ArrowSys s.r.o.

  Jsme čistě česká rodinná firma.

  Historie firmy se píše od roku 1990. V tomto roce na živnost vznikaly první SW celky. Následně se firma rozrostla až do nynější podoby a poskytuje ucelené ekonomické programy (fakturace, zásoby, mzdy, podvojné účetnictví, daňová evidence, a další). Na základě poptávky mnoha našich zákazníků zastřešujeme dodávky ekonomických celků i dodávkou hardware. V těchto případech jsme schopni garantovat funkčnost jak IT ve společnosti tak ekonomického systému naší společnosti.

  Od roku 2016 jsme se pustili do EET, kde se úspěšně držíme s komplexní nabídou programů LILKA (www.lilka.cz), ANetCa (www.anetca.cz) a EET maloobchod. Všechny tyto programy mají přímé napojení na ekonomické programy ArrowSys. Zúčtování prodejů, přes zásoby až do účetnictví tedy probíhá zcela automaticky. Máte tak jistotu a přesnost v číslech.

  Naší filozofií je pomoci řešit zákazníkům problémy které mají v ekonomické a IT oblasti. Náš přístup je tedy velice individuální a záleží na konkrétních potřebách.

  Zobrazit na stránku

  Theos Visual 2017 - Standard

  9 900,00 Kč bez DPH
  Programová sada pro úplné vedení podvojného účetnictví ve společnostech s PC sítí do 10 počítačů účetnictví. Sada obsahuje 8 modulů. Doporučuje se vyhrazený server se operačním systémem Windows 2008.

  Tours VISUAL

  11 900,00 Kč bez DPH
  Ucelená evidence zájezdů(akcí), klientů a plateb, přihlášek/cestovních smluv, voucherů. Ekonomika: kalkulace, saldo a bilance akce, dále umožňuje přímé účtování pokladních dokladů do účetnictví v Theos Visual na PÚ i DE.

  SEMEX - Visual/Ekonomika

  15 000,00 Kč bez DPH
  Semenářský zásobový a fakturační systém s integrovaným pohledem ze systému THEOS - Visual/Professional.

  Theos Visual 2017 - Professional

  19 900,00 Kč bez DPH
  Programová sada pro úplné vedení podvojného účetnictví ve společnostech s PC sítí nad 10 počítačů účetnictví. Sada obsahuje 9 modulů a licenci pro 15 PC. Podmínkou aplikace je vyhrazený server.

  Zemědělský velkoobchod

  45 000,00 Kč bez DPH
  Balíček software pro vedení zemědělského velkoobchodu. Cena zahrnuje kompletní SW vybavení pro centrálu a maximálně 10 stanic.

  Samoobslužná pokladna | CONTIO KIOSK

  Poptat cenu
  Pokladna s jednoduchým ovládáním, naskenováním položek zákazník vytvoří nákupní seznam a následně uhradí nákup přes platební kartu. Vybavení je vhodné do obchodů pro zajištění bezobslužného nakupování samostatně nebo doplňkově ke stávajícímu prodeji s obsluhou. Kiosek je součástí kompletu vybavení Contio LOCK, Contio SHOP KIT a Contio STORE.

  Velkobchod s Elektro zbožím

  50 000,00 Kč bez DPH

  Velkobchod s rouny a příslušenstvím

  55 000,00 Kč bez DPH